Home / پانل آزاد / جنگ بین ارتش اسرائیل و مبارزین سازمان حماس ساکن غزه ،نتایج و عواقب آن بنفع کدام یک از طرفین درگیر پایان می یابد؟

جنگ بین ارتش اسرائیل و مبارزین سازمان حماس ساکن غزه ،نتایج و عواقب آن بنفع کدام یک از طرفین درگیر پایان می یابد؟

یارسان مدیا
‏16‏.05‏.2021

 

نویسندە: علی خسروی

آیا نیروها دیگری از کشور های ذینفع منطقه هستند آشکار ومخفی آتش بیار معرکه می باشند این کشوره ها بنزین را بر آتش می ریزند در پی چه مقاصدی هستند؟

علی اصغر خسروی

اعلام جهاد وسیله رهبران کشور ه های اسلامی منطقه علیه اسرائیل چه فرقی دارد با دستور جنوسایت ادولف هیتلر ؟ مردم یهود ساکنان آلمان و اروپا وسیله ارتش نازیستم قتل عام شدند و یا وسیله جلادان هیتلر در کوره آتش یا گاز کامرا بشیوه ضد انسانی وحشیانه وبی رحمانه سوختند.

از بدو تشکیل کشور اسرائیل تا به امروز زیادتر از هفت دهه نزاع خونین بین طرفین متخاصم تا به امروز ادامه دارد و هزاران نفر تومئه حریق جنگ شده و خسارات ویرانی سر سام آوری متحمل گردیده قربانیان این خصومت اکثرا از مردم بی دفاع فلسطین بوده اند و بسیار افراد بی گناه وناتوان اعم از سالمندان کودکان معصوم مظلوم می باشند.

باید پیامدهای آن که موجب آوارگی مردم فلسطین به کشوره های همسایه را در اردوگاه های بی امکانات و اوضاع شکننده ، بحرانی و بخرنج آوارگان را از یاد نبریم.!

لازمه عملیاتهای تروریستی فلسطینیان را علیه مردم یهود اسرائیل ومنافع آنها فراموش نکیم.

در یک مقطع تاریخی صلح اوسلو به میانجیگری رئیس جمهور وقت آمریکا آقای بیلت کلینتونو دولت نروژ وتوافق روانشاداسحاق شمیر نخست وزیر اسرائیل و روانشاد عرفات رهبر فلسطین منعقد گردید موجب خوشحالی آزادیخواهان جهان شد.

نگارنده آرزو دارد روزی دو طرف مخاصمه بتوافقی جامع وپایدار برای همیشه برسند.

یکی از محرکین اصلی آتش افروزی بین فلسطین و اسرائیل حکومت جمهوری اسلام حاکم نا مشروع در ایران می باشد.

رهبر این حکومت آقای سید علی خامنه ای است می کوشد تا با اینگونه تحریکات و تحرکات در برابر دولت آمریکا و رئیس جمهور جور بایدن ارزاندام محسوب شود و بتواند در مذاکرات بر جام در وین به باج گیری و یا بقول بعضی از سیاستمنداران به اخاذی بین المللی اقدام کند.

رهبر و رژیم ایران با عملی ویرانگر برای بقای دیکتاتوری خویش به سه ملت ضربات هولناک می زند.

یکم: ملت ایران است از فقر تنگدستی ونداشتند امکانت معیشیتی و بهداشتی در کشور روزنه ده ها شاید در هفته صده ها نفر تومئه مرگ کوید ۱۹ کرونا می شوندو تا بحال کمتر از ۲٪ در صد مردم بیچاره از واکسن بهره مند شده اند، و سر مایه وپول ملت ایران تبدیل به دلار و با چمدان های پر به هیأت فلسطینی تحویل می دهد و از طرفی با پول ملت اسلحه ، ادوات و موشکهای با برد متفاوت از کره شمالی و روسیه وارد با تغییرات اندکی مارک ،مهر جمهوری اسلامی را بر آن می زند به کشورهای که در آنجا گروهای نیابتی دارد ماند نوار غزه می فرستد این سرمایه مملکت را بغارت بردن و بتاراج دادن می باشد.ج.ا با این اقدام خائنانه ملت شریف ایران متضر ر وهر روز محتاج تر می کند.

دوم: رهبران سازمانهای بقول خامنه ای چیها و نیروهای مقاومت جیبشان پر و جایشان گرم مبادرت به شلیک موشکهای منفت ایران بسوی اسرائیل می کنند، و کم و بیش خساراتی به مال مردم اسرائیل وارد می شود متقابلا ارتش اسرائیل

با به پرواز در آوردن جنگنده بمب افکنهایش بی رحمانه مردم اماکن و زیر بنای فلسطین را آماج حملات کوبنده قرار می دهد، همانطوری که همه ما می بینیم ظرف پنج روز نبرد بیشتر از ۲۰۰ نفر در غزه قربانی شده و صده ها نفر محروح و مصدوم و هزاران نفر در این فصل گرمای طاقت فر سای تابستان مجبور بترک خانه ویرانه خویش شده اند، آقای اسماعیل هانیه در پناه گاه امنی بیانی صادر می کند که جنگ ادامه دارد و سید حسن نصراله رهبر حزب اله می گوید عمر اسرائیل به پایان نزدیک است،

باتوجه شرح بالا در مثلث شوم نوک آن جمهوری اسلامی حاکم بر ایران باشد هم مردم مظلوم ایران وهم مردم فقیر فلسطین به در یافت حمایت لجستگی نظامی و موشکهای ایران بی توجه به عواقب مخرب آن دل خوشند همچین مردم وارتش اسرائیل زندگیشان بخطر افتاده وناچارا در گیر جنگی ناخواسته و تحمیلی گردیده اند.

دچار ضرر و زیان مادی و انسانی گردیده اند.در ایجا نتیجه می گیریم در این نزاع خونین برنده ای وجود ندارد . تنها آخونده های ایران می خواهند از آب گل آلود ماهی بگیرند، و مردم ایران برای کشاندن به پای صندوق های انتخابات به کشانند.ولی سید علی خامنه ای کور خونده جواب ملت غیور ایران نه به انتخابات و خیمه شب بازی آخونده می باشد.بنظر من حالا وقتش است مردم گرفتار در زندان بزرگی بنام ایران آخوند ها زندانبان آنها هستندبپا خیزند و یکباره برای همیشه رژیم سفاک خون ریز اسلامی به زباله دان تاریخ بریزند.! تا از یوغ بندگی و اسارت این حکومت ضد جان ،مال ‌،معنویت وناموس ایرانیان آزاده که چندین خکومت خون ریز چون اعراب مغولها شکست داده اند رهایی یابند،این نظام بحق وطن فروش را از اریچه قدرت بزیر بکشند.

ملت ومردمان سرزمین ایران خواستار نابود پیروان ادیان دیگر اعم از یهودی ، مسیحی و مسلمان نبوده و نیستند.

زیری این حکومت اشغالگر ،ویرانگر و وطن فروش حاکم بر ایران است که خودشان از نژاد اعراب هستند و فرزندان ابراهیم پسر عمویهای خودشان سر جنگ دارند.

فکر نکنم هموطنان و ایرانیان و اقوام اقلیت‌های ملی و دینی ایران ندانند امروز ایران زیر ظلم نعلین آخونده های جنایتکار از نژاد اعراب در فغان نباشند.

من توجه خوانندگان عزیز را با چند مقام حکفرما در ایران اعراب و عراقی می باشند جلب می کنم.

یکم : مقام غظما سید علی خامنه ی حسینی اجددا عرب فقط اسلام اعراب برای ایشان مهم است.

دوم: لاریجانیها زایده کربلا و عرب هستند

سوم: رئیسی رئیس دیوان عالی وزیر داد گستری ایران

چهارم: رئیس حوزه علمیه قم سید کمال حیدری

پنجم : رئیس انرژی اتمی ایران

ششم : هاشمی شاهرودی برک واصل شد وزیر دادگستری

بدقت ملاحظه فرماییداین در رئس اداره امور مملکت هستند همه اعراب ضد تاریخ ، معنویت ،ادبیات و آداب رسوم در محموع ضد کلیت و تمامیت مردم ایران می باشد.

بدبخت به ما توقع ترحم و ترقی از این دشمنان قسم خورده داشته باشیم.

این شبکه مافیایی که در ایران قبضه قدرت کرده اند و تما پسته ه های کلید مملکت را در دست دارند.

اکنون فرماندهی کل قوه در دست سید علی حسینی خامنه ای می باشد.

در ارتش ایران در صف نیروی زمینی . نظامی ، انتظامی و سپاه پاسداران وطن پرستان زیادی داریم بدون شک شبها با عذاب وجدان به می خوابند که وطنش را در اشغال اعراب نژادان است.

انسان را بیاد شعر .رستم فرخزاد سپهسالار یزد گرد سوم پی از اسارتش می اندازد.

می گوید :مرا عار آید از این زندگی

سپهبد باشم و کنم بندگی

امیدوارم نظامیان که لباس مقدم سربازی بر تن دارند به جای اندوختن ثروت و اندیشیدن به مقام شغل به کرمات و شرافت و حیثیت خویش و رهای وطن از چنگال تا آرنج در خون عزیزان و آزادی خواهان و زندانیان و شکم گرسنه کودکان ایران زمین برای نجاتشان فکر کند.

بردوام باد اعتراضات حق طلبانه مردم و آزادی برای نجات از یوغ بندگی عربهای اشغالگر حاکم بر ایران.

تاریخ 21/05/15

علی خسروی

تمام مقالەهای منتشر شده تنها بازتاب دهندە نظر نویسندگان آن است.

بازدیدها: 682